Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:

Hírkategória: Általános
  • Elhunyt Dr. Veres Gábor
    [2020.01.29.] - SE ÁOK I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika - Hírkategória: Általános
    A Semmelweis Egyetem I. Sz. Bókay Gyermekklinikájának minden munkatársa mély megrendüléssel és fájdalommal búcsúzik egykori Professzorától. 51 éves korában tragikus hirtelenséggel elhunyt Dr. Veres Gábor egyetemi tanár, a Debreceni Egyetem Gyermekgyógyászati Klinikájának igazgatója, aki korábban közel huszonöt éven át – 1994 és 2018 között – a Semmelweis Egyetem I. Sz. Bókay Gyermekklinikájának orvosa, 2013 óta pedig igazgatóhelyettese volt. Dr. Veres Gábor a hazai és nemzetközi gyermek gasztroenterológia kiemelkedő egyénisége volt, a Magyar Gyermekgasztroenterológiai Társaság elnöke, az Európai Gyermekgasztroenterológiai Társaság vezetőségi tagja, az MTA doktora. Nevéhez fűződik a Semmelweis Egyetem Rezidens Szalonjának megalapítása, mely 7 évig nyújtott különleges továbbképzési formát a fiatal orvosoknak és rezidenseknek. Halála hatalmas veszteség a teljes hazai orvosszakma számára, a Semmelweis Egyetem ezúton fejezi ki mély megrendülését és részvétét.