Lejárt a biztonsági időkorlát.
Ha az oldal űrlapot is tartalmaz, annak mentése csak érvényes bejelentkezéssel lehetséges.
A bejelentkezés érvényességének meghosszabbításához kérjük lépjen be!
Felhasználó név:
Jelszó:

Hírek

• Semmelweis Egyetem I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika Örökös Tagja kitüntetés 6 nyugalmazott munkatársuknak
    [2020.09.17.] - SE ÁOK I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika - Hírkategória: Általános
    Az I. Gyermekgyógyászati Klinika hat nyugalmazott munkatársának - Dr. Bodánszky Hedvignek, dr. Cserháti Endrének, Dr. Kelemen Józsefnek, Dr. Kohlhéb Ottónak, dr. Madácsy Lászlónak és dr. Póder Györgynek - adományoztak „Semmelweis Egyetem I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika Örökös Tagja” kitüntető címet azon a szűkkörű ünnepségen, amelyet a járványügyi biztonsági szabályok betartása mellett tartottak meg. A kitüntetetteket egykori kollégák és tanítványok méltatták.

Az ünnepségről készült fényképes beszámoló megtekinthető ide

bővebben >>